Scion Dywan młodzieżowy Geometric pudrowy - 2 rozmiaryScion Dywan młodzieżowy Geometric pudrowy - 2 rozmiary
Scion Dywan młodzieżowy Geometric pudrowy - 2 rozmiary
Scion Dywan młodzieżowy Geometric pudrowy - 2 rozmiary
Już od:
2328,00PLN
Warianty:
Dywan Geometric marki Scion to gruby i solidny dywan wełniany, ozdobiony ciekawym geometrycznym wzorem, który świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatków.
Udostępnij:
Dywan wełniany Geometric marki Scion to dywan w odcieniach szarości i kremu przełamanych wstawkami w odcieniach miodu i pudrowego różu. Dywan ozdobiony jest nowoczesnym i ciekawym wzorem, który z pewnością spodoba się młodzieży. Dywan Geometric jest starannie wykonany i będzie orginalnym elementem wyposażenia pokoju nastolatki.

Dywan jest gęsto tkany ze znakomitej jakości wełny, który jest materiałem naturalnym regulującym wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Wymiary:

140x200 cm
170x240 cm


Materiał:

Skład okrywy: 100% Wełna
Wysokość runa: 12 mm
Masa całkowita g/m2: 4500Ponieważ dywany wełniane są strzyżone, na początku użytkowania mogą pozostawiać luźne kłębki wełny, co rozwiąże kilkukrotne odkurzenie dywanu. Scion to cieszący się uznaniem producent dywanów dla młodzieży i dla dzieci. Marka charakteryzuje się ogromnym wyborem wzorów i kolorów, doskonałej jakości dywanów. Scion posiada nipowatarzalne, nowoczesne wzornictwo i wiele ciewaych kolekcji dywanów dziecięcych i młodzieżowych.