Scion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiaryScion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiaryScion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiary
Scion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiary
Scion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiary
Scion Kolorowy dywan młodzieżowy Kalejdoskop - 2 rozmiary
Już od:
2328,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Dywan młodzieżowy Kalejdoskop marki Scion w ciekawym zestawieniu kolorów, będzie ożywczym elementem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym.
Dostawa
1-10 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan młodzieżowy Kalejdoskop to kolorowy dywan wełniany, który nada charakteru każdemu wnętrzu. Dywan posiada ciekawy i charakterystyczny wzór pólkoli w różnych barwach. Proponowany dywan będzię stanowił orginalny i ozdobny dodatek dekoracyjny, który sprawdzi się zarówno w pokojach dziecięcych, młodzieżowych jak i tych dla dorosłych.

Dywan młodzieżowy Kalejdoskop to miękki i gęsto tkany dywan wełniany, wykonany z doskonałej jakości wełny, co sprawia, że poziom wilgotności w pomieszczeniu będzie w naturalny sposób regulowany przez owcze runo.


Wymiary:

140x200 cm
170x240 cm


Materiał:

Skład okrywy: 100% Wełna
Wysokość runa: 12 mm
Masa całkowita g/m2: 4500


W przypadku dywanów strzyżonych, istnieje prawdopodobieństwo znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałki wełny, co jest konsekwencją procesu strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.


Scion to marka produkująca niepowtarzalne dywany dla dzieci i dywany młodzieżowe. Dywany Scion posiadają nowoczesne i piękne wzory, charakterystyczną cechą jest doskonała jakość wykonania.