Już od:
1168,00PLN 1128,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Piękny dywan dziecięcy Miasteczko marki Smart Kids wprowadzi do pokoju dziecka radosną, wiosenną atmosferę.
Dostawa
1-10 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Dywan dziecięcy Miasteczko marki Smart Kids to gruby, gęsty dywan o barwnym wzorze przedstawiającym domki o różnych kształtach i kolorach poprzeplatane kolorowymi prostokątami i drzewkami. Bardzo estetyczny i solidny dywan dla młodszych dzieci. 

Dywan Miasteczko występuje w 3 rozmiarach:

120x170 cm
130x190 cm
160x230 cm


Materiał:

100 % poliester
Waga: 2800 g/m2
Wysokość runa: 9 mmDywan stanowi jedną z najważniejszych części wyposażenia dziecięcego pokoju. Przede wszystkim spełnia praktyczną funkcję – amortyzuje ewentualne upadki, izoluje, dzięki czemu Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się, siedząc na podłodze. Ciepłe i miękkie dywany są przyjazne dla stópek Twojego malucha, co sprawia, że z powodzeniem może chodzić boso po swoim pokoju, bez obawy, że przeziębi się lub nadzieje na drzazgę. Smart Kids stworzyło unikatową kolekcję dywanów dziecięcych – kolorowe motywy i radosne wzory to cechy, jakimi się odznaczają.

Przestrzeń przyjazna dla Twojego malucha

Pokój dziecięcy to miejsce, gdzie Twoja pociecha powinna czuć się bezpiecznie, komfortowo, ale również mogła znaleźć idealną przestrzeń do zabawy. Ciepły dywan stanowi ten element, który gwarantuje wygodę, a w naszej ofercie znajdziesz różnorodne wzory, które przypadną do gustu najmłodszym domownikom. Jedną z naszych propozycji jest dywan przedstawiający miasteczko – takie podłoże stwarza większe możliwości do rozrywki. Można poruszać się samochodami po ulicach czy przemieszczać figurkami oraz lalkami pomiędzy domami – to najlepsza forma zabawy dla tych, którzy kreują własną rzeczywistość.

Najwyższa jakość w niskiej cenie

Dywany Smart Kids to gwarancja wysokiej jakości – dywany tego producenta powstają z najlepszych materiałów przyjaznych dla każdego użytkownika, a przy tym są łatwe w czyszczeniu. Posiadają odpowiednie atesty dopuszczające je na rynek. Liczne testy potwierdzają, że nie zagrażają zdrowiu Twojego dziecka nawet przy bezpośrednim kontakcie z podłożem. Wymiary dostosujesz do metrażu pomieszczenia.