Już od:
1168,00PLN 1138,00PLN
Warianty:
Śliczny dywan dziecięcy marki Smart Kids to prawdziwa eksplozja kolorystyczna i znakomite wzornictwo, dzięki temu będzie on wspaniałą ozdobą pokoju dzieci w różnym przedziale wiekowym.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy w kolorowe kwadraty marki Smart Kids ozdobiony jest niezwykle barwnym wzorem. Dywan urozmaici wystrój pokoju wprowadzając do niego pozytywny i bardzo kolorowy akcent dekoracyjny. Śliczny dywan poliestrowy będzie wspaniałą ozdobą pokoju zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. 

Dywan w kwadraty to miękki i gęsto tkany dywan, wykonany z doskonałej jakości poliestru o gęstym splocie, co sprawia, że jest komfortowym miejscem do zabawy dla dzieci.

Dostępne wymiary:
  • 120x170 cm
  • 130x190 cm
  • 160x230 cm

Materiał:
100% poliester


W przypadku dywanów strzyżonych, istnieje prawdopodobieństwo znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałki runa, co jest konsekwencją procesu strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzeniach.

Smart Kids to producent niepowtarzalnych dywanów dla dzieci i  młodzieży. Dywany Smart Kids mają nowoczesne i śliczne wzornictwo. Charakterystyczną cechą jest doskonała jakość wykonania. Dywany Smart Kids spodobają się wszystkim dzieciom.