Sterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka AntonSterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka AntonSterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton
Sterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton
Sterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton
Sterntaler Przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton
Cena:134,00PLN
Urocza przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton marki Sterntaller to zabawka z modułem imitującym bicie serca, dzięki któremu płaczący noworodek szybko się uspokaja.
Udostępnij:
Przytulanka z bijącym sercem Małpka Anton marki Sterntaller to wyjątkowa zabawka wyposażona w moduł imitujący dźwięk bicia serca słyszany przez dziecko w łonie matki. Dźwięk ten kojarzy się noworodkowi zdecydowanie najlepiej ze wszystkich dźwięków i  sprawia, że dzięki niemu dziecko szybko się uspokaja. Zabawka ma bardzo dobry wpływ na adaptacje noworodka w nowym środowisku. Bicie serca w zabawce włącza się gdy dziecko płacze i wyłącza po kilku minutach gdy maluszek uspokoi się lub zaśnie. Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów (bawełny, pluszu i weluru).

Poziom głośności jest regulowany, co przy tak małych dzieciach jest niezmiernie ważne.

Do działania modułu wymagane są 2 baterie LR6 (AA) - baterie testowe są zawarte
Pranie: Po wyjęciu modułu z zabawkę można prać w 40 stopniach
Długość zabawki: około 30 cm

Przytulanka jest częścią kolekcji zabawek i akcesoriów Sterntaler z serii Małpka Anton. Motyw Małpki pojawia się także na innych produktach z kolekcji - na zabawkach, pościeli, śpiworkach, macie edukacyjnej, pluszowym termoforku i na wielu innych akcesoriach. Udekoruj estetycznie pokój dziecka produktami ze swojej ulubionej kolekcji Sterntaler!