Cena promocyjna: 118.00PLN 112.00PLN
Ilość szt. :
Ciekawa tapeta dla dzieci, która sprawi, że ściana pokoju dziecka zamieni się w wielką ulicę z kolorowymi kamienicami.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Ciekawa tapeta dla dzieci z wzorem modnym kamieniczek przeniesie dzieci w kolorowy miejski krajobraz, która sprawi, że dzieci nie będą mogły oderwać od niej oczu. Będzie wzbudzać także podziw wszystkich gości.
Całkowicie ekologiczna tapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i bezpieczna dla dziecka. 

Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.
Gramatura 212g/m².



Abu uzgodnić wymiary, cenę oraz mateiał tapety, prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu. 


Oprócz proponowanej tapety latexowej, możliwe jest zamówienie tapety także z innych materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.