Tapeta dla dzieci - Kokardki - na wymiar
Cena:118.00PLN
Oblicz ratę eRaty
Ilość szt. :
Fototapeta dla dzieci Kokardki to urocza popozycja, zwłaszcza do pokoju dziewczynki.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Tapeta dla dzieci Kokardki to urocza popozycja, zwłaszcza do pokoju dziewczynki. Całkowicie ekologiczna tapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. Motyw kokardek jest jednym z najmodniejszych wciągu ostatnich lat motywem dziecięcym. Tapeta dla dzieci Kokardki z pewnością dostarczy wiele radości i dzieciom i dorosłym.

Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.
Gramatura 212g/m².

W celu zamówienia tapety należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, które dokona jej wyceny na podstawie podanych przez Klienta wymiarów.


Tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.