fototapeta dla dzieci kwiaty
Cena:118.00PLN
Ilość szt. :
Tapeta dla dzieci Kwiaty stworzy w pokoju dziecka bajeczną, kolorową łąkę na ścianie.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Tapeta Kwiaty jest to urocza, całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. Motyw kwiatów jest jednym z najbardziej ulubionych motywów dziecięcych, zwłaszcza dziewczynek. Tapeta dla dzieci Kwiaty z pewnością dostarczy mnóstwo radości wszystkim dziewczynkom, tym młodszym i tym starszym.


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Gramatura 212g/m²

Prosimy skonatktować się z obsługą naszego sklepu w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu tapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:

1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.