Tapeta dla dzieci - Romby - na wymiar
Cena:118.00PLN
Ilość szt. :
Tapeta dla dzieci Romby to spokojny, choć radosny wzór, który będzie miał pasował do jasnego pokoju dziecka.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15zł
Udostępnij:
Piękna tapeta w romby, która z pewnością będzie miała bardzo kojący wpływ na Wasze dziecko. Tapeta ma jasną, pastelową kolorystykę i pięknie będzie się prezentowała wśród jasnych mebli dziecięcych.

Całkowicie ekologiczna tapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. 


Gramatura 212g/m².Możliwe wykonanie tapetyw dowolnym wymiarze. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.