Fototapeta dla dzieci - Sawanna szara
Cena:118.00PLN
Ilość szt. :
Fototapeta dla dzieci ze zwierzątkami Sawanna to urocza i radosna, coć stonowana fototapeta do pokoju chłopca lub dziewczynki.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Biała fototapeta ze zwierzątkami Sawanna jest to radosna fototapeta dla dzieci, która pomimo stonowanych kolorystycznie wzorów zwierzątek, wniesie do pokoju dziecięcego sporo radości. Zwierzątka ucieszą każdego malucha.
Całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. 

Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.


Gramatura 212g/m².


Fototapety wykonywane są na wymiar.  W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych 3 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.