Tapeta dla dzieci - Sowy - na wymiar
Cena:118,00PLN
Śliczne Sowy siedzące na gałązkach sprawią, że ta tapeta dla dzieci będzie najpiękniejszą ozdobą pokoju Twojego dziecka.
Udostępnij:
Śliczne Sowy siedzące na gałązkach sprawią, że ta tapeta dla dzieci będzie najpiękniejszą ozdobą pokoju Twojego dziecka. Delikatna kolorystyka fototapety będzie się sprawdzała w pokoju chłopca i dziewczynki.

Całkowicie ekologiczna tapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. 


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.


Gramatura 212g/m²


Możliwe jest wykonanie tapety na wymiar. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.
Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.