Cena promocyjna:118,00PLN 112,00PLN
Tapeta dla dzieci Sowy będzie radosnym tłem do fantastycznej zabawy dla dzieci.
Udostępnij:
Tapeta dla dzieci "Sowy" jest to urocza, całkowicie ekologiczna tapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. Motyw "sowy" jest jednym z najmodniejszych wciągu ostatnich lat motywem dziecięcym. Tapeta dla dzieci "Sowy" z pewnością dostarczy wiele radości i dzieciom i dorosłym.


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Gramatura 212g/m²

Prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu, aby dokonać wyceny wymaganego wymiaru tapety.

Oprócz proponowanej tapety latexowej, tapeta dla dzieci "Sowy" jest możliwa do wykonania także w innych wymiarach oraz na 3 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.