Tapeta dla dzieci Chmurki czarne - na wymiar
Tapeta dla dzieci Chmurki czarne - na wymiar
Cena promocyjna: 118.00PLN 112.00PLN
Ilość szt. :
Biało-czarna tapeta dla dzieci w chmurki to kontastowa propozycja do pokoju dziecięcego z modnym wzorem.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Tapeta dla dzieci w biało-czarne chmurki to kontrastowa tapeta na wymiar z ciekawym i modnym wzorem. Doskonała do nowocześnie urządzonego pokoju dziecięcego. Chmurki, które zdobią tapetę mają różne kształty, niektóre są gładkie, a nie które mają narysowany deszczyk. Tapeta posiada ekolorgiczny, bezpieczny dla dzieci nadruk w technologii Hp Latex Printing.
Ceny tej tapety są przykładowe i zależą od podanych przez klienta wymiarów.

Podana cena tej fototapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena fototapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Gramatura 212g/m².


Możliwe jest wykonanie tapety w każdym wymiarze. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu tapety i dokonania jej wyceny.Oprócz proponowanej Państwu tapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych 3 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.