Cena promocyjna:898,00PLN 848,00PLN
Ilość szt. :
Drewniana toaletka z lustrem marki Tender Leaf Toys przyda się każdej młodej damie.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Toaletka ze stołkiem z kolekcji mebli Forest marki Tender Leaf Toys to wyjątkowy mebel, który napełni dziecięcy pokój urokiem i funkcjonalnością.

Ten elegancki element pięknej leśnej kolekcji mebli Forest będzie idealnym dodatkiem do pokoju dziewczynki. Toaletka ze stołkiem nie tylko wzbogaci przestrzeń, ale także zapewni praktyczne i estetyczne miejsce do przechowywania i przeglądania się.

W zestawie znajduje się aż pięć szuflad, które oferują mnóstwo miejsca na przechowywanie małych skarbów i cennych przedmiotów. Duże, okrągłe lustro w kształcie misia dodaje uroku i pozwala na przyjemne przeglądanie się.

Kolekcja mebli Forest to nie tylko piękny design, ale również staranne wykonanie, które z pewnością docenią zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o estetyce i funkcjonalności, tworząc harmonijną przestrzeń dla najmłodszych.

Elementy drewniane są produkowane z wysokiej jakości drewna kauczukowego, pochodzącego z Indonezji - kraju o tysiącach rajskich wysp. Marka korzysta z bezpiecznych i delikatnych farb, które podkreślają naturalny wygląd drewna, zachowując jego widoczną strukturę. Drewno kauczukowe jest niezwykle wytrzymałe, co stanowi niezaprzeczalną zaletę zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naszą planetę, za każde drzewo wykorzystane do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. Jesteśmy zaangażowani w zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego, aby zapewnić lepszą przyszłość dla naszych dzieci.

Zabawki Tender Leaf Toys są tworzone przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która posiada bogate doświadczenie w branży dziecięcej. Jej pasja, wyobraźnia i dbałość o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci odzwierciedlają się w każdej zabawce marki Tender Leaf Toys.

Wszystkie etapy produkcji zabawek odbywają się w jednym miejscu - w egzotycznej Indonezji. Jest to kraj znany ze swojego poszanowania dla kultury i zasobów naturalnych. Dbałość o środowisko jest dla marki priorytetem, dlatego produkcja prowadzona jest z najwyższą dbałością o środowisko naturalne.

Toaletka ze stołkiem z kolekcji mebli Forest marki Tender Leaf Toys to nie tylko wyjątkowy mebel, ale również wyraz troski o dzieci i naszą planetę.Wymiary:

Stolik: 60 x 41 x 96 cm   
Stołek : 34 x 24.9 x 33.8 cm


Materiał:
płyta meblowa+ drewno kauczukowe