Już od:
198,00PLN 168,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Ochraniacz na krzesełko do karmienia marki Tidy Tot to praktyczna nakładka, która oszczędzi przed zabrudzeniem podłogę w kuchni czy pokoju podczas obiadku maluszka.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Ochraniacz na krzesełko do karmienia marki Tidy Tot to praktyczny zestaw do nauki jedzenia dla maluszka oraz niezwykła pomoc dla mam uczących się jeśc samodzielnie dzieci. Zestaw elastycznej, i łatwej do czyszczenia nakładki na krzesełko do karmienia oraz śliniaczka- fartuszka pozwoli na uratowanie przed  zabrudzeniem podłogi, dywanu, ubranka maluszka czy innych elementów mieszkania, które zwykle bez odpowiedniego zabezpieczenia miały na sobie zupkę, spagetti czy inne dziecięce przysmaki będące przedmiotem nauki malca.

Nakładkę Tidy Tot zakłada się na tackę krzesełka i rozłożona stanowi ona powiekszony plac do manewrów małego łakomczuszka. Spora średnica nakładki gwarantuje porządek w sąsiedztwie krzesełka oraz uśmiech na twarzydziecka, które może wykorzystać Tidy Tot także do zabawy, ponieważ zmieści się na nim dużo klocków i innych zabaweczek.

Dodatkową ochroną przed zabrudzeniem zostaje objęty także jedzący bobas, ponieważ do jedzenia będzie miał na sobie nowy śliniaczek- fartuszek z rękawami, który dobrze zabezpieczy ubranko.

Taca Tidy Tot jest bardzo łatwa zarówno w instalowaniu na krzesełku jak i składaniu. Można ją zwinąć w bardzo małą paczuszkę, która nie będzie zajmowała wiele miejsca kiedy już nie będzie potrzebna. 

Śliniaczek fartuszek posiada regulację rozmiaru na szyi i jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesięcy do 2 lat.

Zestaw Tidy Tot zawiera:

  • śliniak BLW Tidy Tot Bib
  • elastyczną tacę / stolik platformowy BLW Tidy Tot Tray

98% rodziców, którzy przetestowali nakładkę, nie wyobraża sobie życia bez Tidy Tot!


Taca Tidy Tot występuje w 2 kolorach:

  •  eleganckiej szarości z szarym fartuszkiem
  • zieleni z zielonym fartuszkiem (kolor polecany ze względu na duży kontrast wspierający koordynację ręki).

Wymiary:

elastycznej tacy: 80 x 67 cm


 Tidy Tot Tray można użytkować na większości krzesełek do karmienia, siedzisk, a także krzesełek bez stolika.Produkt dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 2 lat.