Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy
Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy
Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy
Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy
Timoore Biurko dziecięce białe Elle - różne podstawy
Cena:828,00PLN
Biurko z kolekcji Elle marki Timoore to prosta i elegancka propozycja do pokoju uczącego się dziecka.
Udostępnij:

Biurko z kolekcji Elle marki Timoore to prosta i elegancka propozycja do pokoju uczącego się dziecka. Biurko ma delikatną formę, posiada kontenerek i wewnętrzną półkę, dzięki czemu jest to mebel nie tylko piękny, ale i praktyczny.

Meble dziecięce ELLE to jedna z bardziej eleganckich kolekcji marki Timoore utrzymana w spokojnej, jasnej kolorystyce w odcieniach bieli i szarości, urozmaiconej pastelowymi, uroczymi akcentami. ELLE to kolekcja mebli, które rosną wraz z wiekiem dziecka, dzięki czemu kupując meble z tej kolekcji mamy pewność, że długo posłużą dziecku. 

  • dwa kolory nóg do wyboru
  • pojemna półka w środku kontenera
  • sprawdzi się zarówno jako pojedyncza bryła, jak i mebel uzupełniający kolekcję Elle


Materiał:

Korpus oraz blat biurka wykonane są z płyty wiórowej, melaminowanej, fronty wykonane są z lakierowanych płyt MDF i HDF. Podstawa zrobiona z drewna bukowego występuje w dwóch wersjach: lakierowanej bezbarwnie oraz w kolorze popielatym. Użyto farb i lakierów przyjaznych alergikom.


Wymiary:

wysokość: 74 cm
szerokość: 120 cm
głębokość: 60 cm


Produkt do samodzielnego montażu. Meble Timoore, jako jedne z niewielu na rynku, malowane i lakierowane są farbami ekologicznymi, przyjaznymi alergikom.