Timoore Komoda 4-szufladowa First Light LineTimoore Komoda 4-szufladowa First Light LineTimoore Komoda 4-szufladowa First Light Line
Timoore Komoda 4-szufladowa First Light Line
Timoore Komoda 4-szufladowa First Light Line
Timoore Komoda 4-szufladowa First Light Line
Cena:1389,00PLN
Komoda 4-szufladowa First Light Line marki Timoore to piękny mebel do każdego pokoju dziecka czy młodzieży.
Udostępnij:

Komoda 4-szufladowa z kolekcji First Light LIne marki Timoore jest większą koleżanką komody 3-szufladowej. Jest ona niższa i dłuższa od komoy 3-szufladowej.

Komoda to mebel, bez którego pokój dziecka, bez względu na jego wiek, nie może się obyć. Z pewnością znajdą się na nim wszystkie niezbędne do pielęgnacji maluszka kosmetyki, pieluszki, z kolei starsze, uczące się dziecko, będzie miało mnóstwo miejsca na zabawki czy inne skarby. Komoda 4-szufladowa jest bardzo pojemna i z pewnością pomieści wszystkie niezbędne rzeczy dzieciaków czy młodzieży.

Wszystkie narożniki komody są zaokrąglone, a drewniane uchwyty pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla dzieci. Fronty komody  i pozostałe elementy mebla zostały wykoanane z laminatu.

Nowoczesny design i uniwersalne formy sprawiają, że kolekcja świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu, bez względu na to czy mieszka w nim chłopak, dziewczyna, dziecko czy dorosły. 


Wymiary:

wysokość: 77 cm
szerokość: 142 cm
głębokość: 44 cm

Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż

Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.


Komodę można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.