Komoda trzyszufladowa First Timoore
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Cena:1118.00PLN
Ilość szt. :
Meble dla dzieci First Light Line marki Timoore to prosta i dizajnerska kolekcja stworzona z myślą o całej rodzinie.
Dostawa
1-3 tygodni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
75 zł
Udostępnij:

Komoda trzyszufladowa z kolekcji First Light Line marki Timoore, to uniwersalna komoda stworzona z myślą o młodych rodzicach i pozostałej części rodziny. Pomieści odzież, ale także inne rzeczy dziecka lub rodziców.

Kolekcja First marki Timoore to nowoczesny design. Meble z tej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie elementy drewniane mebli zostały pokryte ręcznie wcieranymi, naturalnymi olejami.

Na komodzie można zamontować wygodny przewijak, który przyda się w pierwszych miesiącach życia dziecka. Oczywiście kiedy dziecko podrośnie, przewijak można zdemontować i pozostanie nam uniwersalna komoda, która sprawdzi się także w pokoju starszego dziecka czy nawet młodzieży.

Wszystkie narożniki komody są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First Light Line,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi. 


Wymiary komody:

wysokość: 91 cm
szerokość: 90 cm
głębokość: 44 cm


Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.

Komodę można także zamówić także w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.