Timoore Komoda trzyszufladowa First Light LineTimoore Komoda trzyszufladowa First Light LineTimoore Komoda trzyszufladowa First Light LineTimoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Timoore Komoda trzyszufladowa First Light Line
Cena:1118,00PLN
Meble dla dzieci First Light Line marki Timoore to prosta i dizajnerska kolekcja stworzona z myślą o całej rodzinie.
Udostępnij:

Komoda trzyszufladowa z kolekcji First Light Line marki Timoore, to uniwersalna komoda stworzona z myślą o młodych rodzicach i pozostałej części rodziny. Pomieści odzież, ale także inne rzeczy dziecka lub rodziców.

Kolekcja First marki Timoore to nowoczesny design. Meble z tej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie elementy drewniane mebli zostały pokryte ręcznie wcieranymi, naturalnymi olejami.

Na komodzie można zamontować wygodny przewijak, który przyda się w pierwszych miesiącach życia dziecka. Oczywiście kiedy dziecko podrośnie, przewijak można zdemontować i pozostanie nam uniwersalna komoda, która sprawdzi się także w pokoju starszego dziecka czy nawet młodzieży.

Wszystkie narożniki komody są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First Light Line,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi. 


Wymiary komody:

wysokość: 91 cm
szerokość: 90 cm
głębokość: 44 cm


Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.

Komodę można także zamówić także w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.