Timoore Komoda z przewijakiem First Light LineTimoore Komoda z przewijakiem First Light LineTimoore Komoda z przewijakiem First Light LineTimoore Komoda z przewijakiem First Light LineTimoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Timoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Timoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Timoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Timoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Timoore Komoda z przewijakiem First Light Line
Cena:1589,00PLN
Komoda z przewijakiem First Light Line Timoore to nieoceniona pomoc przy pielęgnacji małego dziecka.
Udostępnij:

Komoda z przewijakiem z kolekcji First Light Line marki Timoore  to mebel, bez którego pokój maluszka nie może się obyć. Pewna, stabilna konstrukcja pozwala na bezpieczne i wygodne przewijanie maleństwa. Opieka i pielęgnacja bobasa będzie łatwa i przyjemna.

Oczywiście kiedy dziecko podrośnie, przewijak można zdemontować i będziemy nadal mogli korzystać z tego uniwersalnego mebla. 

Cała kolekcja First Light Line marki Timoore wykonana została według najwyższej klasy standardów z najlepszych materiałów i jest jedyną na naszym rodzimym rynku, w której wszystkie elementy drewniane zostały pokryte naturalnymi olejami, ręcznie wcieranymi we wszystkie drewniane części mebli. Wszystkie narożniki mebli są zaokrąglone, a drewniane części mebla pokryte są olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla dzieci.


Przewijak:

Boki Przewijaka z lakierowanej płyty MDF
Leżanka - płyta wiórowa okleinowana naturalną okleiną dębową
Kolor kremowy

Dane techniczne:

Wymiary komody:

wysokość: 91 cm
szerokość: 90 cm
głębokość: 44 cm

Wymiary przewijaka:

wysokość: 19 cm
szerokość: 94 cm
głębokość: 72 cm

Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.

Komodę można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.