Timoore Panel magnetyczny z półką LimoTimoore Panel magnetyczny z półką LimoTimoore Panel magnetyczny z półką LimoTimoore Panel magnetyczny z półką Limo
Timoore Panel magnetyczny z półką Limo
Timoore Panel magnetyczny z półką Limo
Timoore Panel magnetyczny z półką Limo
Timoore Panel magnetyczny z półką Limo
Cena:678,00PLN
Niezwykle orginalny panel magnetyczny z półką Limo marki Timoore pozwoli na przypinanie notatek i informacji oraz przechowywanie przydatnych drobiazgów. To nowoczesny i praktyczny dodatek do wyposażenia pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.
Udostępnij:

Panel magnetyczny z półką marki Timoore to niezwykle ciekawy element kolekcji mebli Limo. Wykonany z płyty MDF pokrytej farbą magnetyczną panel z dodatkowymi naklejkami w kształcie chmurek umożliwi przypinanie notatek lub eksponowanie np. zdjęć. Panel wyposażony jest również w półeczkę, która przyda się do przechowywania różnych przydatnych drobiazgów.

Meble Timoore z kolekcji Limo posiadają nowoczesne i energetyczne wzornictwo, inspirowane najnowszymi trendami designu, dodatkowo urozmaicone są kolorowymi lub naturalnymi wstawkami z drewna bukowego. Panel magnetyczny wraz z biurkiem stworzy stylowy i praktyczny zestaw idealny dla ucznia.

Dostępna kolorystyka panelu:
energetyczny odcień zieleni + krem
energetyczny odcień zieleni + szary
energetyczny odcień pomarańczy + krem 
energetyczny odcień pomarańczy + szary
buk twardzielowy + krem 
buk twardzielowy + szary
szar + biały

Wymiary:

wysokość: 75cm
szerokość: 130 cm
głębokość: 35 cm


Materiał:
Okleina naturalna, płyta MDF, oraz laminaty w kolorze szarym i kremowym.