Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Cena:368.00PLN
Ilość szt. :
Przewijak na komodę z kolekcji First Light Line marki Timoore to doskonały i wygodny mebelek, bez którego pokój maluszka po prostu nie może się obyć.
Dostawa
1-3 tygodnie
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Przewijak na komodę z kolekcji First Light Line marki Timoore jest opcjonalną nakładką na komodę First Timoore, którą w łatwy sposób można zamontować i zdemontować i wówczas nasza komoda zamienia się w mebel także dla starszych dzieci. 

Przewijak należy do tych akcesoriów, bez których pokój maluszka nie może się obyć. Pewna, stabilna konstrukcja pozwala na bezpieczne i wygodne przewijanie maleństwa. Opieka i pielęgnacja bobasa będzie dzięki temu łatwa i przyjemna.

Wszystkie narożniki przewijaka są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla maluszka.

Cała kolekcja First to nowoczesny design o wszechstronnym zastosowaniu. Nadaje się zartówno do pokoju niemowlaka jak i dla każdego starszego członka rodziny.


Dane techniczne:

Wymiary przewijaka:
wysokość: 19 cm
szerokość: 94 cm
głębokość: 72 cm


Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.


Przewijak można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.