Timoore Przewijak First Light LineTimoore Przewijak First Light LineTimoore Przewijak First Light LineTimoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Timoore Przewijak First Light Line
Cena:368,00PLN
Przewijak na komodę z kolekcji First Light Line marki Timoore to doskonały i wygodny mebelek, bez którego pokój maluszka po prostu nie może się obyć.
Udostępnij:

Przewijak na komodę z kolekcji First Light Line marki Timoore jest opcjonalną nakładką na komodę First Timoore, którą w łatwy sposób można zamontować i zdemontować i wówczas nasza komoda zamienia się w mebel także dla starszych dzieci. 

Przewijak należy do tych akcesoriów, bez których pokój maluszka nie może się obyć. Pewna, stabilna konstrukcja pozwala na bezpieczne i wygodne przewijanie maleństwa. Opieka i pielęgnacja bobasa będzie dzięki temu łatwa i przyjemna.

Wszystkie narożniki przewijaka są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla maluszka.

Cała kolekcja First to nowoczesny design o wszechstronnym zastosowaniu. Nadaje się zartówno do pokoju niemowlaka jak i dla każdego starszego członka rodziny.


Dane techniczne:

Wymiary przewijaka:
wysokość: 19 cm
szerokość: 94 cm
głębokość: 72 cm


Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.


Przewijak można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.