Timoore Przystawka niemowlęca Lulajka First
Cena:618,00PLN
Przystawka niemowlęca Lulajka First Timoore to doskonały mebel dla tych z Państwa, którzy nie wyobrażają sobie nocy nawet kilku metrów od swojego maleństwa.
Udostępnij:

Łóżeczko/przystawka Lulajka z kolekcji First marki Timoore jest nowoczesnym rozwiązaniem i propozycją dla tych rodziców, którzy nie przewidują nocnej rozłąki z noworodkiem. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu maluszek będzie zawsze blisko mamy, mimo, że będzie spał w swoim łóżeczku. Proponowana przystawka polecane jest dzieciom do 6 miesiąca życia życia. Łóżeczko ma prosty styl.

Cała kolekcja First Timoore to doskonały,  nowoczesny design. Wykonana została z najlepszych materiałów i jest jedyną na naszym rodzimym rynku, w której wszystkie elementy drewniane zostały pokryte naturalnymi olejami, ręcznie wcieranymi we wszystkie drewniane części mebli.

Wszystkie narożniki łóżeczka są zaokrąglone, tak jak i u reszty mebli z kolekcji First,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla maluszka. Kolorystyka wpływa kojąco na samopoczucie dzieci.

W kolekcji First znajdują się także meble dla starszych dzieci oraz dla dorosłych.

Do łóżeczka można także dokupić elementy tapicerowane oraz materac 140x70 cm.


Cechy łóżeczka:


Uniwersalna, stonowana kolorystyka - kolor kremowy
Niepowtarzalny design
Konstrukcja wykonana z laminatu

Wymiary łóżeczka:

wysokość: 88 cm
szerokość: 80 cm
głębokość: 144 cm


Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż