Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Cena promocyjna: 1078.00PLN 754.60PLN
Ilość szt. :
Regał na książki First Light Line marki Timoore to ciekawy mebel dla każdego. Pomieści wszystkie ważne przedmioty i młodego człowieka i dorosłych.
Dostawa
1-3 tygodnie
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
75 zł
Udostępnij:

Regał na książki z kolekcji First Light Line marki Timoore, zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy w meblarstwie. Doskonały, prosty design powoduje, że meble dla dzieci z tej kolekcji są meblami pięknymi, zawsze modnymi i przede wszystkim dla każdego członka rodziny.

Regał na kasiążki czy zabawki to mebel, bez którego pokój dziecka nie może się obyć. Z pewnością znajdą się na nim wszystkie niezbędne do pielęgnacji maluszka kosmetyki, pieluszki czy ubranka, z kolei starsze, uczące się dziecko, będzie miało mnóstwo miejsca na książki i przybory szkolne.

Wszystkie narożniki regału są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla dzieci. 


Wymiary:

wysokość: 144 cm
szerokość:43 cm
głębokość: 44 cm

Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż

 

Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.


Regał można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.