Timoore Regał na książki First Light LineTimoore Regał na książki First Light LineTimoore Regał na książki First Light LineTimoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Timoore Regał na książki First Light Line
Cena:1078,00PLN
Regał na książki First Light Line marki Timoore to ciekawy mebel dla każdego. Pomieści wszystkie ważne przedmioty i młodego człowieka i dorosłych.
Udostępnij:

Regał na książki z kolekcji First Light Line marki Timoore, zaprojektowany w oparciu o najnowsze trendy w meblarstwie. Doskonały, prosty design powoduje, że meble dla dzieci z tej kolekcji są meblami pięknymi, zawsze modnymi i przede wszystkim dla każdego członka rodziny.

Regał na kasiążki czy zabawki to mebel, bez którego pokój dziecka nie może się obyć. Z pewnością znajdą się na nim wszystkie niezbędne do pielęgnacji maluszka kosmetyki, pieluszki czy ubranka, z kolei starsze, uczące się dziecko, będzie miało mnóstwo miejsca na książki i przybory szkolne.

Wszystkie narożniki regału są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First,  a drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu mebel jest bezpieczny dla dzieci. 


Wymiary:

wysokość: 144 cm
szerokość:43 cm
głębokość: 44 cm

Kolorystyka kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż

 

Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.


Regał można także zamówić w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.