Timoore Regał na książki Limo bukTimoore Regał na książki Limo bukTimoore Regał na książki Limo bukTimoore Regał na książki Limo bukTimoore Regał na książki Limo buk
Timoore Regał na książki Limo buk
Timoore Regał na książki Limo buk
Timoore Regał na książki Limo buk
Timoore Regał na książki Limo buk
Timoore Regał na książki Limo buk
Cena:1108,00PLN
Regał na książki z kolekcji Limo marki Timoore to świetny mebel, który sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym lub młodzieżowym do przechowywania książek oraz innych przydatnych rzeczy.
Udostępnij:
Regał na książki Timoore pochodzi z kolekcji Limo, której wzornictwo jest nowoczesne, pełne energi, a przy tym uniwersalne. Jest to znakomita propozycja do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Regał posiada dwie półki oraz szafkę i jest meblem praktycznym, który sprawdzi się i przyda w każdym pokoju czy nawet biurze, zapewniając miejsce do przechowywania. Regał jak i inne meble z kolekcji Limo dotępne są w kolorze szarym lub kremowym z narożnikowymi wstawkami w drewna bukowego.

Naklejki zdobiące meble na zdjęciach dostępne są jako oddzielny produkt na zamówienie. Standardowo meble Limo marki Timoore mają gładkie fronty.

Dostępna kolorystyka regału:
buk twardzielowy+krem 
buk twardzielowy+szary
szary+biały

Wymiary:
wysokość: 175 cm
szerokość: 60 cm
głębokość: 42 cm

Materiał:
Okleina naturalna, płyta MDF, oraz laminaty w kolorze szarym i kremowym ,narożniki oraz uchwyty w kolorze buk z drewna bukowego, pomarańczowe lub zielone z lakierowanej płyty MDF.