Timoore Stolik nocny do łóżka First Light LineTimoore Stolik nocny do łóżka First Light LineTimoore Stolik nocny do łóżka First Light LineTimoore Stolik nocny do łóżka First Light Line
Timoore Stolik nocny do łóżka First Light Line
Timoore Stolik nocny do łóżka First Light Line
Timoore Stolik nocny do łóżka First Light Line
Timoore Stolik nocny do łóżka First Light Line
Cena:458,00PLN
Stolik nocny do łóżka sypialnianego First Light Line marki Timoore to dizajnerski mebel niezbędny przy każdym łóżku.
Udostępnij:

Stolik nocny do łóżka sypialnianego 140 lub 160 z kolekcji First Light Line marki Timoore jest nie jest meblem dziecięcym, za to należy do zestawu, który został stworzony z myślą o noworodkach i ich rodzicach. Kolekcja została stworzona po to, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo rodzinie już od pierwszych chwil maluszka. Stąd znajduje się w niej m.in. łóżko sypialniane dla rodziców oraz proponowany stolik.

Stolik prezentuje wspaniały nowoczesny design. Mebel wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie narożniki stolika są zaokrąglone, podobnie jak u reszty mebli z kolekcji First.


Wymiary stolika:

wysokość: 30 cm
szerokość: 70 cm
głębokość: 45 cm


Kolorystyka pozostałych elementów kolekcji:
Dąb/Krem
Dąb/Niebieski
Dąb/Pomarańcz
Dąb/Zieleń
Dąb/Róż


Kolekcja First Light Line, w całości (prócz uchwytów meblowych, wykonanych z litego drewna dębowego) wykonana jest z płyty laminowanej.

Stolik nocny można zamówić także w wersji MDF+ drewno olejowane naturalnymi olejami. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.