Tome Łóżko piętrowe 3 osobowe Trio Eco Film
Tome Łóżko piętrowe 3 osobowe Trio Eco Film
Tome Łóżko piętrowe 3 osobowe Trio Eco Film
Tome Łóżko piętrowe 3 osobowe Trio Eco Film
Cena:3398.00PLN
Oblicz ratę eRaty
Ilość szt. :
Wyjątkowe, funkcjonalne i niepowtarzalne trzyosobowe łóżko piętrowe Trio Eco Film marki Tome to dowód na to, że mebel dla trójki dzieci również może być nie tylko praktyczny, ale i piękny.
Dostawa
-
Dostępność
CHWILOWY BRAK
Koszt transportu
-
Udostępnij:
Łóżko piętrowe 3 osobowe ECO FILM TRIO marki Tome to bardzo estetyczne i lekkie w formie łóżko piętrowe przewidziane do pokoju trójki dzieci. Łóżko posiada dwa standardowe poziomy łóżka oraz trzecie, wysuwane łóżko, które może stanowić głęboką szufladę lub trzecie pełnowymiarowe łóżko dziecięce.

Łóżko posiada wygodną, lekko pochyloną drabinkę z uchwytami, bezpieczną dla dzieci oraz półki na zabawki czy książki. Drabinka prawo lub lewostronna.

Wykończenie łóżka - folie z tzw. filmem, zabezpieczającym przed zabrudzeniami i zarysowaniami powierzchni. Łóżko posiada zaokrąglone krawędzie. Do produkcji użyto najwyższej jakści materiałów i atestowanych lakierów.


Wymiary: (szer. x głęb. x wys. cm)     
199 x 134 x 169 zewnętrzne
łóżko górne: 90 x 190
łóżko środkowe: 120 x 190
łózko dostawka z szufladami: 90 x 185

Kolor: Stelaż, półka i szuflada w kolorze dębu, pozostałe elementy - białe

Materiał:     
Stelaż, korpusy i półki - melaminowana płyta HDF,
Drabinka - drewno,
Wszystkie fronty szuflad, nogi łóżka - MDF pokryty wysokiej jakości foliami laminarnymi.


Łóżko piętrowe 3 osobowe ECO FILM TRIO to łóżko do samodzielnego montażu. W zestawie przejrzysta instrukcja montażu i  zestaw niezbędnych do zmontowania łóżka elementów.

Certyfikaty:     PN-EN 71-3:1998 + A1:2001 + Ap1:2001 + AC:2004 - dotyczące bezpieczeństwa zabawek i migracji określonych pierwiastków. PN-EN 747-1 norma bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości.