TRANSPORT I DOSTAWA


Szanowni Państwo,
z uwagi na dużą liczbę naszych dostawców, zarówno termin dostawy jak i jednostkowe koszty dostawy towaru, każdorazowo określone są w jego opisie szczegółowym i mogą one być różne dla różnych produktów.

Termin realizacji zamówienia zawsze liczony jest od momentu zaksięgowania przelewu na koncie bankowym sklepu.
Zamówienie na produkty jednego producenta, ale o różnych terminach realizacji wysyłamy standardowo po skompletowaniu całości zamówienia – po upłynięciu najdłuższego z podanych terminów.

W przypadku zamówienia kilku produktów od różnych dostawców, każdy zakupiony towar należy traktować jako odrębne zamówienie. W tej sytuacji każdy z zamówionych towarów wysyłany będzie oddzielnie i istnieje prawdopodobieństwo, że zostanie wysłany do Państwa także w innym terminie.

Dla Państwa wygody, wszystkie zakupy dokonane w naszym sklepie dostarczane są do naszych Klientów przez firmy kurierskie. Nazwę firmy kurierskiej, która dostarczy Państwa zakupy otrzymają Państwo wraz z mailem potwierdzającym dokonanie transakcji.

Meble zamówione w naszym sklepie, na Państwa życzenie, możemy dostarczyć także własnym transportem w dogodnym dla Państwa terminie, nawet w weekendy. Koszt takiej dostawy w każdym przypadku kalkulowany jest indywidualnie, dlatego jeśli interesuje Państwa taka forma dostawy, prosimy o kontakt, a nasze biuro obsługi chętnie dokona kalkulacji.

Na terenie Unii Europejskiej realizujemy także wysyłki zagraniczne. Towar może zostać dostarczony firmą kurierską lub własnym transportem sklepu. W celu ustalenia kosztu i możliwości realizacji zamówienia zagranicznego, prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@kiddyfave.pl.


Koszty transportu są kosztami jednostkowymi produktów i nie obejmują kosztów wniesienia towaru do domu. Wniesienie towaru zależy od dobrej woli kuriera. Usługa wniesienia towaru i jego montażu jest dodatkowo płatna i każdorazowo jest kalkulowana na życzenie Klienta.

Koszty transportu przesyłek paletowych i niestandardowych każdorazowo ustalane są indywidualnie.
Wstępne koszty transportu całości zamówienia składającego się z kilku różnych produktów każdorazowo zostaną zweryfikowane przez obsługę sklepu i podane do wiadomości Klienta wraz z mailem potwierdzającym dokonanie transakcji.
 
Życzymy udanych zakupów!
 
W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Email: biuro@kiddyfave.pl
Tel. 783 895 038