Up!Warsaw Półka cyrk miętowy Up!Warsaw Półka cyrk miętowy Up!Warsaw Półka cyrk miętowy Up!Warsaw Półka cyrk miętowy Up!Warsaw Półka cyrk miętowy Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Up!Warsaw Półka cyrk miętowy
Cena:389,00PLN
Piękna półka cyrk marki Up!Warsaw to uroczy dodatek, który będzie wspaniale prezntować się w każdym dziecięcym pokoju.
Udostępnij:

Półka cyrk marki Up!Warsaw to śliczny i niezwykle stylowy dodatek do pokoju dziecięcego. Ręcznie wykonana półeczka ma kształt namiotu cyrkowego i jest w pięknym połączeniu kolorystycznym drewna oraz koloru miętowego.

Dzięki uroczemu kształtowi, kolorystyce i szczegółom takim jak malutka tęczowa chorągiewka na szczycie półeczka będzie wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego. Dzieci z pewnością wykorzystają półkę cyrk jako pole do wielu pomysłowych i radosnych zabaw, a rodzice docenią jej fantastyczny design.

Marka Up!Warsaw zadbała by można było powiesić półkę na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu, w obu wersjach będzie prezentować się doskonale. W zestawie z półką znajdują się haczyki i kołki do zmocowania półki na ścianie oraz dwie ruchome antenki.

Na tylnej części półki znajdują się otwory do zawieszenia.

Półka cyrk powstaje ręcznie, przy użyciu materiałów bezpiecznych dla dziecka, została pomalowana ekologiczną farbą na bazie wody, która jest odporna na przecieranie i mycie.

Wymiary:
- przód 33,5 x 39,5 cm (mierzone bez flagi)
- tył 32,5 x 22,5 x 16 cm

Kolor:
- miętowy, naturalny drewniany

Materiał:
- sklejka brzozowa 10 mm