Wallies Naklejka Domek do zabawy
 Wallies Naklejka Domek do zabawy
 Wallies Naklejka Domek do zabawy
 Wallies Naklejka Domek do zabawy
Cena:89.00PLN
Ilość szt. :
Naklejka ścienna Domek do zabawy marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dająca pole do popisu dla wszystkich dziewczynek, które pragną urządzić swój pierwszy domek.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Naklejka ścienna Domek do zabawy marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dająca pole do popisu dla wszystkich dziewczynek, które pragną urządzić swój pierwszy domek. Dzięki możliwości przeklejania naklejek, naklejka domek to nie kończąca się zabawa i oryginalne tło do wielu różnych dziewczęcych zabaw.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 podkłady
1 domek 54,3 x 40,6 cm
2 dziewczynki 11,9 cm x 7,5cm
4 bukiety kwiatów od 6,25cm x 7,5 cm do 15cm x 5cm
7 drzew 11,25cm x 5,6 cm do 28,75 cm x 8,25 cm
8 mebelków 3,75cm x 3,75cm do 13,1cm x 5cm
7 ubranek 7,5cm x 4,3cm do 12,5cm x 7,5cm

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.