Wallies Naklejka Kolorowe Stokrotki
Wallies Naklejka Kolorowe Stokrotki
Wallies Naklejka Kolorowe Stokrotki
Cena:89.00PLN
Ilość szt. :
Naklejka ścienna kolorowe Stokrotki marki Wallies to piękne, pastelowe kwiatki do ściennego ogródka w pokoju dziewczynki.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
17 zł
Udostępnij:

Naklejka ścienna kolorowe Stokrotki marki Wallies to piękne, pastelowe kwiatki do ściennego ogródka w pokoju dziewczynki. Dzięki nim pokój dziecięcy będzie kwiecisty i radosny. 

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 podkłady
1 domek 54,3 x 40,6 cm
2 dziewczynki 11,9 cm x 7,5cm
4 bukiety kwiatów od 6,25cm x 7,5 cm do 15cm x 5cm
7 drzew 11,25cm x 5,6 cm do 28,75 cm x 8,25 cm
8 mebelków 3,75cm x 3,75cm do 13,1cm x 5cm
7 ubranek 7,5cm x 4,3cm do 12,5cm x 7,5cm

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.