Wallies Naklejka Miarka Wzrostu DinozauryWallies Naklejka Miarka Wzrostu DinozauryWallies Naklejka Miarka Wzrostu Dinozaury
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Dinozaury
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Dinozaury
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Dinozaury
Cena:89,00PLN
Naklejka ścienna z miarką wzrostu marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dla ciągle rosnących dzieci.
Udostępnij:

Naklejka ścienna z miarką wzrostu marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dla ciągle rosnących dziewczynek. Ponieważ maluchy uwielbiają dinozaury, wesołe dinozaury z zestawu z pewnością ucieszą wszystkie dzieci, bez względu na płeć.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  

Super pomysł, aby ożywić pokój dziecka i jednocześnie na bieżąco kontrolować wzrost naszej pociechy.

Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.


Zestaw zawiera:
2 podkłady
1 brontozaurus 87,5cm x 103,75 cm
1 pterodaktyl 26,25cm x 13,1cm
1 pisanozaurus 33,75cm x 18,75cm
1 drzewo palmowe 27,5cm x 58,75cm
2 krzaczki 10cm x 12,5cm

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.