Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Żyrafka
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Żyrafka
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Żyrafka
Wallies Naklejka Miarka Wzrostu Żyrafka
Cena:89.00PLN
Ilość szt. :
Naklejka ścienna z miarką wzrostu Żyrafka marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dla ciągle rosnących dzieci.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
17 zł
Udostępnij:

Naklejka ścienna z miarką wzrostu Żyrafka marki Wallies to pełna kolorów, śliczna naklejka ścienna dla ciągle rosnących dzieci. Żyrafa otoczona grupą przyjaciół będzie piękną ozdobą pokoju każdego dziecka.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  

Super pomysł, aby ożywić pokój dziecka i jednocześnie na bieżąco kontrolować wzrost naszej pociechy.

Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 podkłady
2 żyrafki 26,25cm x 51,25cm
11 ptaszków 6,25cm x 6,8cm
2 gałęzie 41,5cm x 13,25cm do 22,5cm x 10cm
27 liści 3,75cm x 2,5cm

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.