Wallies Naklejka MotyleWallies Naklejka Motyle
Wallies Naklejka Motyle
Wallies Naklejka Motyle
Cena:89,00PLN
Naklejka ścienna Motyle marki Wallies to wieczne lato w pokoju dzieci. Dziewczynki będą piszczeć z zachwytu.
Udostępnij:

Naklejka ścienna Motyle marki Wallies to wieczne lato w pokoju dzieci. Motyle to ulubiony motyw dziewczęcy. Barwne motylki moga wystepować w każdej części ich świata. Jeśli na ścianie ich pokoju pojawią sie cudowne, kolorowe motyle różnej wielkości, dziewczynki będą piszczeć z zachwytu.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi sgię, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
16 różnych motyli od 8,25cm x 5,08cm do 19,70cm x 15,25cm

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.