Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek marki Wallies to wyjatkowe rozwiązanie dla małych pokoików, gdzie nie ma możliwości postawienia dużej, stojącej tablicy do pisania kredą.
Udostępnij:

Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek marki Wallies to wyjatkowe rozwiązanie dla małych pokoików, gdzie nie ma możliwości postawienia dużej, stojącej tablicy do pisania kredą, a jak wszyscy wiemy, dzieci uwielbiają pisać kredą. Z naklejkami marki Wallies problem rozwiąże się sam, ponieważ tablicę o wymyślnym kształcie Domku możemy przykleić na każdej gładkiej powierzchni zaoszczędzając tym samym sporo przestrzeni. Zestaw naklejek mozna dowolnie skomponować tworząc ciekawą dekorację ścienną. 

Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
1 domek 50,6cm x 48,1cm
1 drzewko 35,6cm x 50cm
1 słoneczko 15cm x 13,75cm
1 ptaszek 17,5cm x 17,5cm
3 kwiatki 13,1cm x 22,5cm
kredaFirma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo  zostać usunięty i przeniesiony.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: