Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa DomekWallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek
Cena:84,00PLN
Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek marki Wallies to wyjatkowe rozwiązanie dla małych pokoików, gdzie nie ma możliwości postawienia dużej, stojącej tablicy do pisania kredą.
Udostępnij:

Naklejka ścienna Tablica kredowa Domek marki Wallies to wyjatkowe rozwiązanie dla małych pokoików, gdzie nie ma możliwości postawienia dużej, stojącej tablicy do pisania kredą, a jak wszyscy wiemy, dzieci uwielbiają pisać kredą. Z naklejkami marki Wallies problem rozwiąże się sam, ponieważ tablicę o wymyślnym kształcie Domku możemy przykleić na każdej gładkiej powierzchni zaoszczędzając tym samym sporo przestrzeni. Zestaw naklejek mozna dowolnie skomponować tworząc ciekawą dekorację ścienną. 

Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
1 domek 50,6cm x 48,1cm
1 drzewko 35,6cm x 50cm
1 słoneczko 15cm x 13,75cm
1 ptaszek 17,5cm x 17,5cm
3 kwiatki 13,1cm x 22,5cm
kredaFirma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo  zostać usunięty i przeniesiony.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: