Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa RamkaWallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Cena:84,00PLN
Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka marki Wallies to super propozycja nie tylko do pokoju dziecka. Bardzo ozdobna naklejka może stanowić także element wystroju innych pomieszczeń niż pokój dziecinny.
Udostępnij:

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić gdzie tylko chcemy. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
1 winylowa podkładka 46,25cm x 62,5cm
kreda

Firma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo  zostać usunięty i przeniesiony.