Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Wallies Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka
Naklejka ścienna Tablica kredowa Ramka marki Wallies to super propozycja nie tylko do pokoju dziecka. Bardzo ozdobna naklejka może stanowić także element wystroju innych pomieszczeń niż pokój dziecinny.
Udostępnij:

Tablica Kredowa to idealne rozwiązanie do pokoju dziecka jak i w miejscach spotkań całej rodziny. Możemy je przykleić gdzie tylko chcemy. Na naklejkach możemy pisać najważniejsze informacje, jak i pozwolić dziecku malować śmieszne obrazki. Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka. Samoprzylepne naklejki są łatwe w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w nowe miejsce. Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stosowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.
Wyprodukowano w USA.

Zestaw zawiera:
1 winylowa podkładka 46,25cm x 62,5cm
kreda

Firma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo  zostać usunięty i przeniesiony.