Wallies Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix
Wallies Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix
Wallies Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix
Wallies Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix
Cena:89.00PLN
Ilość szt. :
Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dla młodych fanów Formuły 1.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
17 zł
Udostępnij:

Naklejka ścienna Wyścig Grand Prix marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dla młodych fanów Formuły 1. Dzięki niej pokój chłopca zamieni się w tor wyścigowy, a ulubione wyścigówki będą na wyciągnięcie ręki.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 podkłady
2 drogi 58,3 x 40 cm do 60cm x 20cm
5 samochodów 11,3 cm x 4,3cm do 13,7 cm x 5cm
2 ciężarówki od 11,25cm x 10cm
1 samolot 16,8cm x 8,1cm
9 drzewek 8,1cm x 5,6cm do 10cm x 5cm
13 chmurek 5,6cm x 15,6cm do 15,6cm x 6,8cm


Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.