Wallies Naklejka Wokół miasteczkaWallies Naklejka Wokół miasteczkaWallies Naklejka Wokół miasteczka
Wallies Naklejka Wokół miasteczka
Wallies Naklejka Wokół miasteczka
Wallies Naklejka Wokół miasteczka
Cena:89,00PLN
Naklejka ścienna Wokół miasteczka marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna umożliwiająca chłopcom jeżdzenie auten nie tylko po podłodze.
Udostępnij:

Naklejka ścienna Domek do zabawy marki Wallies to pełna kolorów fantastyczna naklejka ścienna dająca pole do popisu dla wszystkich chłopców, którym ciągle jest za mało przestrzeni do jeżdżenia autami. Tera będą to mogli robić nawet na ścianie. Dzięki możliwości przeklejania naklejek, naklejka ścienna Wokół miasteczka to nie kończąca się zabawa i oryginalne tło do wielu chłopięcych zabaw.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi się, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 podkłady
2 drogi 58,3 x 40 cm do 60cm x 20cm
5 samochodów 11,3 cm x 4,3cm do 13,7 cm x 5cm
2 ciężarówki od 11,25cm x 10cm
1 samolot 16,8cm x 8,1cm
9 drzewek 8,1cm x 5,6cm do 10cm x 5cm
13 chmurek 5,6cm x 15,6cm do 15,6cm x 6,8cm


Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: