Wallies Naklejka Zwierzęta z dziecięcych opowieści
Wallies Naklejka Zwierzęta z dziecięcych opowieści
Wallies Naklejka Zwierzęta z dziecięcych opowieści
Cena:89.00PLN
Ilość szt. :
Naklejka ścienna Zwierzęta z dziecięcych opowieści marki Wallies to spokojna, ale radosna dekoracja na ścianę pokoju dziecięcego.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
17 zł
Udostępnij:

Naklejka ścienna Zwierzęta z dziecięcych opowieści marki Wallies to spokojna, ale radosna dekoracja na ścianę pokoju dziecięcego. Urocze zwierzątka bawią się pomiędzy zielonymi drzewami. Całość tworzy bardzo ładną kompozycję, a pastelowe barwy dodają jej spokoju.

Dzięki fantastycznym naklejkom Wallies pokój dziecka będzie wesoły i kolorowy. Wspaniałe naklejki ścienne dostarczą dzieciom mnóstwo radości. Będą one mogły naklejać je jak tylko zechcą własnoręcznie zdobiąc w ten sposób swój pokój. Kiedy układ naklejek znudzi sgię, naklejki bardzo łatwo będzie można odkleić i przekleić na inne miejsce.  


Ogrąmną zaletą naklejek Wallies jest to, że nie pozostawiają na ścianie śladów i są bezpieczne dla większości powierzchni. Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Zestaw zawiera:
2 arkusze w rozmiarze ok. 39 x 49 cm.

Marka Wallies pochodzi z USA i to właśnie tam produkuje wszystkie swoje naklejki. Każda naklejka Wallies wykonana jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony w inne miejsce. W ofercie marki znależć można naklejki ścienne o najróżniejszych wzorach, m.in. samoprzylepne tablice ścienne o różnych wzorach i kolorach.