Lampy wiszące i sufitowe dla dzieci

Lampy wiszące i sufitowe dla dzieci

Lampa wisząca to zwykle główne źródło światła w pokoju dziecka, dlatego staramy się tak dobierać lampy dla dzieci do naszej oferty, aby dawały one jasne, ładne światło i jednocześnie stanowiły przedmiot, na którym warto zatrzymać na chwilę wzrok. :) Wszystkie lampy dla dzieci oczywiście wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury, a każda ręcznie robiona lampa dziecięca pomalowana jest ekologiczną farbą dla dzieci.
Lampa wisząca z oferty naszego sklepu będzie prawdziwą ozdobą pokoju każdego dziecka. Dużą zaletą naszych lamp sufitowych dla dzieci są proste kształty oraz delikatne i bardzo uniwersalne wzory. W ofercie mamy lampy wiszące dla dzieci z motywami geometrycznymi i zwierzęcymi – słodkie sówki czy dinozaury spodobają się każdemu maluchowi. Są też lampy dla bardziej wymagającego klienta – w kształcie samolotu czy helikoptera. Zobacz i wybierz lampę do pokoju Twojego dziecka!

Kiddyfave
168.00PLN 148.00PLN

Kiddyfave
168.00PLN 148.00PLN

Macodesign
168.00PLN 148.00PLN

Macodesign
168.00PLN 148.00PLN

Żyrandol do dziecięcego pokoju

Wybór lampy wiszącej do pokoju dziecięcego to świetna zabawa dla rodziców i dzieci. Oferta lamp sufitowych dla dzieci jest w naszym sklepie bardzo szeroka - dzięki temu można dopasować lampę zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Jeśli chcemy, aby nasze dziecko lepiej czuło się w swoim pokoju, ostateczną decyzję pozostawmy jemu. Na pewno ucieszy go bezpośredni wpływ na wygląd swojego pokoju i bardziej ochoczo będzie chciał w nim spędzać czas. Wcześniej warto jednak ograniczyć wybór i pozostawić do rozważenia tylko te lampy, które w danym pokoju będą wyglądały dobrze i przede wszystkim będą funkcjonalne, tzn. dopasowane do wnętrza wielkością i ogólną kolorystyką. Lampa często zajmuje centralne miejsce w pokoju dziecka – jest więc główną jego ozdobą. Czasami nawet nie potrzeba niczego więcej. Dobrze dobrany żyrandol do pokoju dziecięcego zbuduje odpowiedni nastrój dla naszej pociechy.

Lampa wisząca czy plafon sufitowy?

Wybór lampy sufitowej dla dzieci zaczyna się zwykle od pytania czy ma być to lampa wisząca czy plafon? Jedne i drugie występują w wielu wzorach kuszących swoją formą. Dobrze jest zadać sobie to pytanie już na samym początku projektowania, aby przygotować odpowiednią elektrykę np. pod potrójną lampę wiszącą. Dziecięce lampy wiszące mogą stanowić prawdziwą ozdobę pokoju poprzez wymyślne kształty np. lampa Miffy'Dream w kształcie króliczka Miffy, ale te nie zawsze sprawdzają się w małym pokoiku, gdzie duża, zwisająca lampa mogłaby przeszkadzać, zwłaszcza wyższym domownikom. Aby lampa sufitowa nie dominowała w pokoju dziecka można zastosować plafon sufitowy i dostosować go do wnętrza zarówno pod kątem ilości żarówek, jak i pod kątem wzoru, których jest co nie miara. Dominują plafony w gwiazdki, o różnych zestawieniach kolorystycznych, w kropki czy trójkąty. Dzięki ogromnemu wyborowi  z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór lampy sufitowej do pokoju dziecięcego to decyzja ważna, gdyż lampa taka będzie ozdobą pokoju przez co najmniej kilka lat. Warto więc postawić na uniwersalność i zainwestować w lampę, która sprawdzi się nie tylko w pokoju przedszkolaka, ale także nastolatka. Najbardziej praktyczne są wzory geometryczne - dobrze pasują do większości mebli. Dobry pomysłem jest też wybór lampy z wymiennym kloszem, którego wzór można z czasem wymienić na taki, który aktualnie odpowiada gustowi młodego człowieka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtry
Płeć
38PLN 728PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament