Zestaw kukiełek do zabawy w teatr - Jaś i MałgosiaZestaw kukiełek do zabawy w teatr - Jaś i Małgosia
Zestaw kukiełek do zabawy w teatr - Jaś i Małgosia
Zestaw kukiełek do zabawy w teatr - Jaś i Małgosia
Już od:
248,00PLN
Warianty:
Zestaw kukiełek do zabawy w teatrzyk inspirowany bajką Jaś i Małgosia, w którego skład wchodzi 5 sympatycznych kukiełek do odgrywania przedstawienia.
Udostępnij:

Zestaw kukiełek Jaś i Małgosia to odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony dzieci, które uwielbiają bawić się w teatrzyk, która rozwija to ich wyobraźnię i kreatywność. Do zabawy niezbędne są jednak atrybuty takie jak na przykład kukiełki do zabawy, czyli postacie z bajek. W tym zestawie dziecko będzie miało możliwość grać sztukę Jaś i Małgosia. W zestawie znajdują się trzy postacie: Jaś, Małgosia i Czarownica, a także dwa stojące przedmioty - piec i chatka z piernika. Wszystkie elementy wykonane są ręcznie, z niebywałą starannością i dokładnością. Produkcja odbywa się w Polsce. Kukiełki są filcowe i umieszczone są na drewnianych patyczkach, co ułatwia ich trzymanie i przedstawianie sztuki. 

W zestawie jest lniany woreczek, aby schować kukiełki. 

Dostępna jest także opcja z drewnianym stojakiem, w którym można umieścić kukiełki i postawić je na półce w pokoju dziecka. Stojak jest dodatkowo płatny 40 zł. 

Wymiary:
wysokość jednej kukiełki lub dekoracji: 12 cm (bez patyczka)

Materiał:
filc, kulka silikonowa, drewno sosnowe 

Wiek:
od 3 lat